NEVER MISS A THING

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
© 2019 by Lilien Buresova 

 Lilly, TĚŠÍ MĚ!

Originálně pocházím z menšího města v severních Čechách, ale více si připadám jako dítě země. V Teplicích jsem se nikdy necítila jako doma, a tak jsem začala objevovat a ochutnávat svět. 

 

 

 

Můj první větší výlet byl na             Havajské ostrovy, konkrétně Maui, kde jsem pobyla krásný jeden měsíc. Tato zkušenost, kdy jsem strávila nespočet hodin ve třech různých letadlech a potýkala se s 12 hodinovým časovým posunem, mě připravila na jakékoli další cesty, jelikož devítihodinový let je teď pro mě doslova hračka. 

 

Po dokončení střední školy se událo několik životních změn, které vyústily v naprosto spontánní odlet do Irska, kde jsem žila následující půl rok. A proč zrovna Irsko?

 

Dámy a možná i páni, můžete hádat… říká vám něco film P.S. I Love You s Gerardem Butlerem v hlavní roli? Ano, když se Holly procházela po Wicklow National Park, tak jsem se zamilovala. Do Irska jsem pak odlétala s nadějí, že tam poznám svého Gerarda. No, po Wicklow jsem se sice procházela, ale nikde nic... Nakonec jsem objevila ale úplně jinou lásku (a díky bohu za to) CESTOVÁNÍ.

 

 

 

Půl rok utekl jako voda a já se ocitla na druhé straně České republiky, kde jsem zahájila (a dokončila) své studium Mediálních studií a žurnalistiky společně s Evropskými studiemi, a to na Masarykově univerzitě. 

 

 

Hned první letní prázdniny se mi podařilo odletět do                         Austrálieo které jsem snila již od Irska (o tom ale více později). Když jsem poprvé přistála v Sydney, věděla jsem, že toto je moje cílová destinace. Po dvou měsících jsem byla zase zpět ve školní lavici, ale s hlavou v oblacích.

 

V té chvíli jsem začala plánovat Work&Travel víza do USA, kde jsem následující léto strávila 4 měsíce. Abych to měla ale s mojí praxí v televizi a zkouškovým obdobím ještě složitější, tak jsem se spontánně rozhodla odletět zpět na místo činu (do Austrálie) a dát si tam tří týdenní oddych. 

 

Třetí rok univerzity byl tu a já začala plánovat mou cestu za štěstím.

 

Jedno bylo jisté, po dokončení mého bakalářského studia se stěhuji do země Down Under. 

 

Momentálně zde žiji osmnáct měsíců, během kterých jsem se stihla na měsíc a půl zatoulat do Indonésie a Malajsie.

 

 

 

Co mám ráda kromě cestování?

 

Ráda zabořím nos do knihy, Netflixu, ručníku ve fitku anebo do dobrého jídla (stravuji se převážně a skoro výhradně

 

vegansky). Každý, kdo mě zná, tak ví, že jsem veliký, VELIKÝ milovník              psů a zvířat všeobecně. Hmmm a taky zavařovaných okurek (ano, vím, že jsem divná, ale dostávám je i pod stromeček nebo k narozeninám).

Tímto bych zakončila rubriku o mé maličkosti (doslova, měřím 153 cm), ale kdyby vás cokoli zajímalo, tak se neváhejte zeptat

Long weekend2 (1 of 1)